כל מה שרציתם לדעת על הטיפות וקפסולות של "Mother Nature"

mother nature היא חברה לצמחי מרפא טבעיים המספקים מענה לצרכים שונים של נשים.

החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת מוצרים טבעיים עבור נשים בלבד כבר למעלה מ – 40 שנה.

הניסיון רב השנים של חברת nature mother בשילוב עם התמקדותה בקהל נשי בלבד, הביאו לרמת מומחיות גבוה במיוחד, ולסל של מוצרים הנותנים פתרון לקשת רחבה של צרכים נשיים נקודתיים ומפולחים.

mother nature – היא החברה היחידה בארץ ובעולם שנותנת מענה טבעי לבעיות גניקולוגיות לנשים בלבד במגוון גדול של מוצרים ולמגוון רחב של בעיות וצרכים. 

את כל מוצרי החברה פיתח הר”ר אברהם יורוביץ זצ”ל, מומחה לשיטות הריפוי לפי הרמב”ם ולפי מחקרים ממוקדים וקונבנציונלית לנשיות מתוקנת

הדמות שמאחורי

ממציאן ויוצרן הראשון של הטיפות והקפסולות הטבעיות הרב אברהם יורוביץ, הוא חי ופעל בירושלים עשרות שנים’ גדל בתוך החממה של ירושלים העתיקה.
אדם גאון ובעל ידע ניתוח וכושר למידה מדהים.

רקיחות הפלא

נטייתו החקרנית ונפשו המשכילה הטיבו לרדת לעומקם של נושאים קשים רבים וסוגיות סבוכות שונות, כאשר הצליח בידי אומן לפצח צופנים לוטים בערפל, לעמוד על טיבם ותכונתם ללמוד את תוכנם ולהפיק מהם תועליות, בין היתר רכש ידע מקיף בתכונות טבע רבות אחר שהשריש אחריהם והתחקה אחר פרטי חלקיהם בכשרון רב.

כך גם הגיע אל ההתעסקות בצמחי המרפא ואומנות הרקיחה הטבעית, כשהוא לומד על כוחותיהם של עשבי הצרי למיניהם וחוקר אחר סגולותיהם, זמן רב ומחשבה רבה הקדיש בשוקדו על הבנת השפעותיהם השונות על הגוף, תועלתם ואופני פעולתם, תגובות המערכות האנושיות להם ומהות כל צמח וצמח למיניהם וסוגיהם המגוונים.

רבות הגה בכתבי רפואה קדמוניים, בנוסחאות רקיחה קדומות וצורות הריפוי המקובלות מחכמי הרופאים מדורות עברו, ביניהם גם מגדולי הראשונים וחכמי האומה כמו הרמב”ם והרמב”ן ועוד, שהכרתם הרפואית עצומה ורבת – מימד הייתה, ורפואותיהם נושאות את חותם חוכמתם הגדולה.

בד בבד עסק בלימוד מעמיק על שיטות ודרכי הרפואה העדכנית, על התפתחות הטכנולוגיה הרפואית, תפיסת עולמם של הרופאים בני – ימינו לגבי תחומי הטיפול השונים, הרפואה המודרניות וחידושי המחקרים לדורותיהם אודות המחלות האנושיות ואופני ריפויין.

אף ניהל קשרי שיח – פורה עם רופאים מומחים ובעלי שם, עמם התייעץ רבות, חקר ולמד מנסיונם וידיעותיהם, דן עימם על נקודות טעונות בירור, ובעיקר אלו הקשורות למרשמי תרופות כאלה ואחרות ונוסחאות – רקח קדומות וחדשות כאחד.

כך למעשה הגיע אט אט אל ההכרה כי בין ידיו מצויה בשורה של ממש עבור מקרים רבים של מחושי גוף שונים ואף של חולאים קשים, אותם אפשר לרפא בדרכים טבעיות מן המקובל ובאמצעים אורגנים ובריאים הרבה יותר, בדמותם של תכשירי צמחים המורכבים מאוצרות טבע טהורים ומבריאים, שיניבו תוצאות חיוביות ביעילות רבה יותר ובצורה נקיה ובריאה יותר.
הוא הגיע לכלל החלטה, שינס את מותניו והחל במלאכת “ייצורם של תמהילים רפואיים אותם הפיק והרכיב מתמציות צמחי מרפא נבחרים, כשהוא משתמש בידע המקיף אשר רכש בתחום כדי לשלב ולצרף ביניהם בדיוק מקסימלי ובמינונים מוקפדים על – מנת להגיע לנוסחאות המירביות שיביאו לתוצאות רצויות, כך למעשה החלו לצוץ מתחת ידיו תכשירים טבעיים בזה אחר זה, מיוצרים כולם תחת השגחתו המתמדת ועל – פי הוראותיו המדויקות, כשהם ומסודרים כל אחד לייעודו הוא, הצנצנות נמכרו בביתו כששמעם נפוץ עם הזמן בכל הסביבה.
אלו שהכירו אותו והטיבו לדעת את רמת סמכות ידיעותיו ואמינותו הרבה, מיהרו לסור אל ביתו בכל מקרה רפואי שהתעורר והצריך מענה, נועצו בדעתו וקיבלו המלצה לגבי השימוש בפורמולה המתאימות המצויות באמתחתו, בין הבאים היו גם כאלו שנואשו מן הטיפולים הקונבנציונליים שהכזיבו להם פנים והותירום בסבלם, כשתקווה מחודשת ניצתת בליבותיהם למשמעם של תכשירי הרב החדשים המוצעים כפתרון גואל, הם הופיעו על מפתן הבית וביקשו לשמוע עוד על הפורמולות ומהותן כשבסוף הם רוכשים יחידה או שתיים בתקווה לשינוי והטבה במצבם.

הדי המשוב לא התמהמהו לבוא, עד מהרה החלו לזרום תגובות התפעלות וסיפורי פלאות על השפעותיהן המרנינות של הפורמולות הצעירות שאך זה עתה ראו אור, שמם פקע ונפוץ מפה נרגש לאוזן, כשגלי השבח וההשתאות הולכים וגוברים עם כל שימוש נסיוני נוסף, התברר איפוא כי אומנות ייחודית ביותר טמונה בצנצנות הפשוטות למראה, וכי הוא המצטנע גילה ביצירתן מומחיות כישרונית שלא תיאמן בכל הנוגע להרכבת התמציות הסגוליות, ומלומדות של ממש בהסבתן למטרה המדויקת ביותר לה הן עשויות לסייע ולהשיג תוצאות חיוביות, קרי – להתפטר ממחלות לסוגיהן.

תפוצת הפורמולות הלכה ורווחה בקרב הציבור כשמעגל הלקוחות הולך וגדל, כך גם קצב וכמות ייצורן שגדלו וצמחו בהדרגה, בהתאם לדרישה המתרחבת ולביקוש המבורך.
לאחר הסתלקות הרב לדאבון המוני תלמידיו, נטלו בניו את המשימה על כתפיהם, להמשיך במלאכה המורכבת לשווק ולספק את הפורמולות הנחשקות לקהל הנרחב שחפץ בהן, המשך עבודת הייצור נעשה עד היום על פי הוראות מדוקדקות ומפורטות ביותר שהותיר הרב בידיהם, הן לגבי תרשימי הרקיחות על כמויותיהם ועל זני רכיביהם, והן לגבי הטיפול הנכון בצמחים ובתמציות ואופן שימורם הראוי לאורך כל תהליך המיצוי והעיבוד עד להפקת הנוזל ואריזתו לשיווק.

כהיום, כבר קשה לפגוש מי שלא שמע על התמציות המופלאות שזכו בינתיים לכינוי המיתולוגי “טיפות הרב יורוביץ”, וזאת הודות לתועלתן המוכחת והברורה לה עדים כל אלו שעשו בהן שימוש.

הבחירה הנכונה

ייחודיותן של הפורמולות כאלטרנטיבה מועדפת, מונה לא מעט נקודות יתרון בלעדיות שחשוב לתת עליהן את הדעת, לתשומת ליבכם נפרט כמה מהן: 
 • מקורות הצמחים מהם מיוצרות הפורמולות הינם מהימנים ביותר וממקומות גידול מקוריים ברמה מספקת וגבוהה.
 • חלק מן הידע המקצועי מתבטא גם בבחירת זמני לקיטת הצמחים השונים, כשכל זן וזן נאסף בעונה אחרת לאור העובדה שלעת קטיפתן ישנה השפעה משמעותית שמשליכה על טיבם וחוזקם, מה שמצריך מומחיות יוצאת דופן בטיבעם, סודם ואופיים של צמחי המרפא.
 • שלבי ייבוש ושימור הצמחים מתבצעים בצורה טבעית ובאמצעים אורגניים לגמרי ללא תערובות כימיות וכדומה.
 • גם משימת האיחסון של הצמחים הרגישים דורשת ערנות קבועה ותשומת לב על – מנת למנוע מהם פגיעות סביבתיות, השפעות אקלים וכד’, ולכן הדבר נעשה במקום משומר וראוי שמתאים במיוחד לכך.
 • תהליך מיצוי הצמחים והפקת התמציות מהם נעשה בצורה קפדנית ומיוחדת שתכליתה לשמור על חיוניותם הטבעית ועל כח ההשפעה האצור בקרבם כך שאיכותם וטיבם לא ייפגמו.
 • פעולות מיצוי התמציות מן הצמחים נעשות בהקפדה מודגשת על מירביות שיחרור כל סגולות הצמח וכוחותיו אל תוכן התרכיז המופק, מבלי לוותר על אף אחד מהם.
 • אומנות של ממש טבועה ביכולת להרכיב ולשלב בין התמציות השונות בצורה מאוזנת ונכונה ששומרת על תוקף תכונתם מחד ואינה יוצרת ניגודיות השפעתית מאידך.
 • כלל זני הצמחים ועשבי המרפא לסוגיהם שמשמשים לייצור הפרמולות אינם נושאים עימם שום חשש לסיכון בריאותי כל – שהוא בכל מצב ותנאי, גם במקרה של לקיחת נוזל לא נכון או במינון לא מדוייק.
 • החומרים המרכיבים את הנוזל מקורם בצומח טבעי בלבד ללא חומר לקוח מן החי או רכיבים כימיים כלשהם.
 • עצם הרעיון הטמון בבחירת הטיפול באמצעות תמציות הצמחים חלף השימוש המקובל בגוף הצמחים עצמם, נעוץ בעובדה המוכחת כי תהליך מיצוי הצמח מעורר בו רבות מתכונותיו הרדומות ומגביר פי כמה את השפעתן, מה שמתבטא בתוצאות יעילות ומשופרות בהרבה.
  • מה גם שבמידה וישנם אנשים בעלי תגובות אלרגיות לצמחים מסויימים, הרי שלעומת זאת במקרה של צריכת תמציות התופעות האלרגיות פוחתות משמעותית.
 • שמירתם המוצלחת של עשבי המרפא אינה מתאפשרת באופן מלא אצל צמחים בשלימותם כפי שמתאפשר שימורן של תמציות.
 • הדיוק הכמותי והערכי של ההרכבות באמצעות תמציות נוזליות עולה בהרבה על זה של הצמחים כפי שהם.
 • היתרון הטמון בשימוש בתמציות עולה במיוחד לאור שילוב הרכבים הומאופתיים במרשמי התרופות, שמצריך דיוק מקסימלי והתאמה מלאה בין הזנים המצורפים ומניעת התנגשויות סותרות ביניהם, מה שמתאפשר אך ורק על – ידי שימוש בתמציות בלבד.
 • תמציות הצמחים מומלצות גם בגלל נוכחותן המשפיעה שאיננה נעלמת או נמוגה במערכת העיכול, כפי שעלול לקרות באופן של צריכת הצמחים עצמם, שהעובדה שהם זקוקים לתהליך עיכולי ארוך יותר, מעכבת ומחלישה את פעולתם הרצויה. 

חשוב שתדעו

כי מרבית נוסחאות הפרמולות נבדקו ונוסו בפועל, והוכיחו את עצמן למעלה מאלפיים פעם – כפי שהעיד הרב זצ”ל נאמנה. 

 • השפעתן הפועלת של הפרמולות הינה באופן כמעט מיידי ובד בבד לטווח ארוך של זמן מתמשך.
 • לפרמולות תפוגה ארוכה ויכולת עמידות איכותית לזמן ארוך.
 • מלבד המשוב הציבורי הגואה, מצטיינות הפורמולות גם בהמלצות מקצועיות של מומחים נודעים שסמכו ידיהם על השימוש בהן ומפנים רבים מלקוחותיהם להיעזר בהן.
 • גם בביתם של רבנים רבים שלא אחת היו עדים למקרים של סיבוכים וקשיים אשר באו אל פתרונם בזכותן של הפורמולות – מייעצים דרך קבע לשואליהם להשתמש ולהיעזר בפורמולות פלאיות אלו.
 • יש לציין כי ענין הכשרות של התכשירים עונה לקריטוריונים המחמירים ביותר, בתכלית ההידור וההקפדה בכל פרט הן לימות השנה, וכן לימות הפסח כשבמשך כל השנה כולה זהירים ונשמרים במהלך הייבוא ושלבי הייצור מכל חשש חמץ, מה שמאפשר שימוש בטוח ומהודר בפורמולות אף במהלך ימי הפסח. (מלבד כמה סוגים שנתפרסים בערב פסח  שהינן בחשש קטניות).
 • בשירות הלקוחות תזכו תמיד ליחס חם ואישי, רצון לסייע ולעזור, אוזן קשבת וכרויה, מענק ייעוץ וליווי לאורך כל הטיפול, ומענה והכוונה לכל שאלה ותהיה.
 

הוראות והארות

 • לאלו הרגישים לכוהל הנמצא בטיפות, ישנה אפשרות לנדפו ע”י הזלפת הטיפות אל מעט מים חמים, בתוך מספר דקות יתנדף הכוהל מן הנוזל ואחר התקררות המים יהיה אפשר לשתות אותם.
 • באופן כללי, הפורמולות אינן אמורות לגרום לתופעות לוואי כלשהן, אך ייתכנו מקרים כאלה אצל אנשים אלרגיים לצמחים מסויימים שעלולים לחוש בכאבי ראש וכד’, בכדי להתגבר על התגובה האלרגית ולמונעה יש לקחת ויטמין C  טבעי – 500 מ”ג, פעמיים ביום למשך שבוע עד עשרה ימים, עד חלוף התופעות.
  יתכן גם כי התגובות נגרמות ע”י הכוהל השרוי בנוזל, במידה כזו יש לשחרר את הכוהל מתוך החומר כמפורט לעיל.
 • זמן התחלת הטיפול או הפסקתו משתנה ממקרה אחד למשנהו ותלוי בסוג הסבל וכל מקרה לגופו מפורט במדריך שבידכם.
 • כפי שצויין, משך הטיפולים תלוי במצב ובענין המטופל, אלא שבכל זאת בדרך – כלל יופיע שיפור התחלתי ותורגש הקלה מסוימת כבר לאחר מספר ימי טיפול, אך להשלמת הטיפול וההחלמה הרצויה יש להתמיד בטיפול פרק זמן נוסף כפי שמפורט בפנים.
  במידה ולאחר שבוע – שבועיים של נטילת הפורמולות לא מורגשת הטבה, סביר להניח כי הבעיה לא זוהתה נכונה או שמקורה אינו ברור דיו, ויש לקבוע דיאגנוזה מדוייקת יותר, ע”מ להתאים את הטיפול הדרוש.
 • עדיף לקחת את הפורמולות על קיבה ריקה, אך אין מן הנמנע לקחתן בכל זמן אחר.
 • הפורמולות אינן שוללות או סותרות נטילת תרופות נוספות אחרות, אלא שעפ”י הרוב אפשר במשך הטיפול להמעיט ואף להפסיק את צריכת יתר התרופות, וזאת ביעוץ הרופא שנתן את התרופות.
 • במקרים חריגים בהם יש צורך מיוחד בטיפול מוגבר והשפעה מהירה יותר, אפשרי להוסיף על המינון שהוזכר כפי שיידרש, .
  ככלל, יש לדעת כי התועלת שמושגת ע”י ההוספה במספר הנטילות ליום עולה על זו של ריבוי כמות התמציות בעת הנטילה עצמה, כלומר, במקרה הצורך, עדיף לקחת את הטיפות בריבוי מ – 4 פעמים, ל – 6 או 7 פעמים ליום, מאשר לגמוע כמות מוגדלת של 30 או 40 טיפות במקום 20 בכל פעם.